ТИП НА ДЕНОТ: (19.02.2019,21:00) ЛИОН – БАРСЕЛОНА

БАРСЕЛОНА СО ГОЛЕМИ АМБИЦИИ ЗА ЛШ

Европа, Лига на шампиони, 19.02.2019: Лион – Барселона ТИП 2

Резултат: 0-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Лион и Барселона од рамките на најелитното фудбалско натпреварување, Лигата на шампиони. Лион успеа да се пласира во 1/8 финалето од ЛШ, но изгледа тука ќе им биде и крајот бидејќи како противник ја добијаа силната Барселона. Од друга страна Каталонците имаат јасна цел оваа година и сакаат освојување на европскиот трофеј. Веруваме дека нема да се коцкаат на овој дуел и ќе победат без поголеми проблеми. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.81.

УСПЕШНОСТ ФЕВРУАРИ: 14/18

ЛИОН – БАРСЕЛОНА 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*