Тикет на денот (четврток, 07.02.2019)

тикет на денот

Скоро секој четврток е сиромашен во поглед на кладилничарската понуда, особено кога е фудбалот во прашање. За денес ќе ви преставиме супер дабл со одличен коефициент.

Бетис – Валенсија – Х @ 3.32 во 1xBet

Во второто полуфинале од Купот на кралот играат Бетис и Валенсија. Двете екипи изиграа одлично минатиот викенд во Ла Лига. Бетис на домашен терен го победи Атлетико Мадрид, додека Валенсија зеде бод од лидерот Барселона. Овде станува збор за две многу амбициозни екипи, па сметаме дека реми резултат би ги задоволил двете екипи. Предлагаме Х во 1xBet со коефициент 3.32.
Регистрирај се на 1XBET

Атромитос – АЕК – 0-1 @ 2.62 во Bet365

Oва е прв натпревар од ¼ финалето на купот во Грција, а се сретнуваат два клуба од елитата. Домаќинот доста добро стои на табелата, односно на четвртото место и има 4 бода помалку од АЕК, па така овој дуел може да го наречеме дерби. АЕК не игра добро оваа сезона потфрли во ЛШ, па според нас е потполно неизвесно кој ќе избори пласман за понатаму. Предлагаме 0-1 гол, а коефициентот во Bet365 изнесува 2.62.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 8.70

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*