Тикет на денот (четврток, 31.01.2019)

тикет на денот

Денес нема многу избор во кладилничарската понуда. Неколку фудбалски натпревари, воглавно купови, а продолжува и кошарарката од Евролига.

Жирона – Реал Мадрид – ГГ&3+ @ 1.86 во 10Bet

Во реванш дуелот од ¼ финалето на шпанскиот куп, Реал Мадрид гостува кај Жирона. Во првиот натпревар, Реал славеше со 4:2, а до тој резултат стигна со голема мака. Сигурно е дека Жирона нема веднаш да се предаде, односно Мадриѓаните ќе ги нападне уште од првата миинута. Според нас овде ни претстои отворен дуел, па и затоа типуваме ГГ&3+. Тоа може да го изиграте во 10Bet со кеофициент од 1.86.
Регистрирај се на 10Bet

Унион Берлин – Келн – 2 @ 2.45 во Bet365

Одма на почетокот на 2019 година, во првото коло од Цвајт, не очекува дерби. Во Берлин домашниот Унион Берлин ја дочекува екипата на Келн, односно првиот фаворит за повраток во Бундеслигата. Испаѓањето на „јарците“ од елитата ја изненади фудбалската јавност ширум Европа. Домаќините имаат амбиции, но предност им даваме на Хамбург и Келн. Овде предлагаме да изиграте двојка, а тоа може да го изиграте во Bet365 со коефициент од 2.45.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.56

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*