ТИП НА ДЕНОТ: (25.01.2019,20:45) МАРСЕЈ – ЛИЛ

ДЕРБИ ВО ФРАНЦИЈА 1

Франција, Прва лига, 25.01.2019: Марсеј – Лил  ТИП Г.Г

Резултат: 1-2

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Марсеј и Лил од рамките на редовното коло од француското првенство. И двете екипи се со големи амбиции оваа година, но домаќините често прават киксови, па тоа им се одрази со пад на табелата. Гостите се држат одлично и се на втората позиција. На овој натпревар очекуваме голема борба и по еден гол на двете страни. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.80.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 12/23

МАРСЕЈ – ЛИЛ ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*