ТИП НА ДЕНОТ: (05.01.2019,20:45) ХУЕСКА – БЕТИС

СПОРЕД БУКМЕЈКЕРИТЕ, БЕТИС Е ПОТЦЕНЕТ

Шпанија, Ла Лига, 04.01.2019: Хуеска – Бетис ТИП 2

Резултат: 2-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Хуеска и Бетис од рамките на шпанската Ла Лига. Домаќинит оваа сезона се главни фаворити за елиминација, а тоа се должи на лошите резултати. Дополнително таа ситуација ја потврдува и последната позиција на табелата. Од друга страна Бетис игра изненадувачки добро и направи неколку невозможни резултати. Овде сметаме дека Бетис е потценет од страна на обложувалниците. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 2.13.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 3/4

ХУЕСКА – БЕТИС 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*