ТИП НА ДЕНОТ: (12.12.2018,21:00) ВАЛЕНСИЈА – МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД

тип на денот

ОТВОРЕНА ИГРА ВО ШПАНИЈА

Лига на Шампиони, 12.12.2018: Валенсија – Манчестер Јунајтед ТИП ГГ

Резултат: 2-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Валенсија и Манчестер Јунајтед од Лигата на Шампиони. Валенсија можеби комплетно не ја оствари целта, но сепак тие продолжуваат на пролет во послабото европско натпреварување. Од Манчестер Јунајтед сите очекуваа грчевите борба за пласман во ноакут фазата, но тие го докажаа спортивното и навреме си обезбедија пласман. Сега гостите имаат можност да се борат за првото место, но тоа покрај Јувентус ќе биде тешко. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.79.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 6/11

ВАЛЕНСИЈА – МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*