ТИП НА ДЕНОТ: (01.01.2019,18:30) КАРДИФ – ТОТЕНХЕМ

тип на денот

ТОТЕНХЕМ ЗА ДА ЈА ОПРАВДА ГРЕШКАТА

Англија, Премиер Лига, 01.01.2019: Кардиф – Тотенхем ТИП 2

Резултат: 0-3

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Кардиф и Тотенхем од рамките на англиската Премиер Лига. Кардиф е еден од посериозните кандидати за елиминација и враќање во Чемпионшип. Тотенхем во последното коло направи голема грешка и од водство стигна до пораз. Време е да ја оправда грешката. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.50.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 20/31

КАРДИФ – ТОТЕНХЕМ 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*