Тикет на денот (четврток, 06.12.2018)

тикет на денот

Денес имаме нешто послабат понуда, за разлика од претходните денови, но се надеваме дека е доволно за да составиме добитен тикет.

Еибар – Спортинг Хихон – Т13+ @ 2.70 во 1xBet

Во првиот натпревар од 1/16 финалето од шпанскиот куп, Спортинг Хихон славеше со 2:0. Доколку Еибар сака понатаму, мора да ја неутрализира таа предност, а секако то нема да биде лесно. Еибар неодамна постигна три гола против европскиот првак Реал Мадрид, па се надеваме дека и сега може да биде така. Типуваме на ефикасен натпревар.
Регистрирај се на 1XBET

Џенова – Ентела – Т12+ @ 1.64 во Bet365

Џенова е домаќин против екипата на Ентела во 1/16 финлето од италијанскиот куп. Секако дека домаќините се апсолутни фаворити, но сметаме дека тренерот на Џенова ќе го искомбинира тимот. Меѓутоа,  победата на Џенова е важна бидејќи немаат победено на осум натпревар. Овде очекуваме да доминираат и да постигнат најмалку два гола.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.43

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*