ТИП НА ДЕНОТ: (02.12.2018,17:15) ЛИВЕПРУЛ – ЕВЕРТОН

тип на денот

ГОЛОВИ НА ГРАДСКОТО ДЕРБИ

Англија, Премиер Лига 02.12.2018: Ливерпул – Евертон ТИП Г.Г

Резултат: 1-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ливерпул и Евертон од англиската Премиер Лига. Ливерпул е еден од посериозните кандидати за титула во Премиер Лига. Тие засега играат одлично и имаат квалитет за да се натпреваруваат со сите екипи. Од друга страна Евертон е секогаш нијанса повеќе мотивиран кога станува збор за градското дерби. Поради сето ова очекуваме голема борба и голови. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.90.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 1/1

ЛИВЕРПУЛ – ЕВЕРТОН Г.Г
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*