20 евра мобилен бонус во обложувалницата на 10Bet!

10bet

Обложувалницата на 10Bet ужива голема репутација помеѓу корисниците и важи за стабилна и сигурна обложувалница.

Имено, тие нудат октомвриска понуда за сите нивните клиенти, без разлика дали се нови или постоечки. Практично, доколку вие направите депозит преку вашиот мобилен, автоматски сте квалификувани за бонус до 20 евра.

Како да го добиете бонусот?

  1. Логирајте се на 10Bet
  2. Направете депозит од најмалку 10 евра со бонус кодот 20OCTOBER и изиграјте го еднаш (мин. 1.6 коефициент)
  3. 10Bet ќе ја кредитира вашата сметка со 20% бонус најмногу до 20 евра

Услови и правила за користење

  • Понудата е валидна до 17.10.2018
  • За да бидете квалификувани за оваа понуда мора да го внесете кодот 20OCTOBER
  • Минималниот квалификуван депозит е 10 евра
  • Корисниците кои ќе депонираат преку Скрил и Нетелер не се квалификувани за оваа понуда
  • Бонусот мора да го изиграте 6 пати на коефициент поголем од 1.60 во рок од 30 дена

Регистрирај се на 10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*