Специјал тикет за натпреварот Баерн Минхен – Ајакс

Вечер на менито ги имаме натпреварите од второто коло на Лигата на шампионите. Има повеќе дерби натпревари, но ние решивме да составиме тикет за натпреварот помеѓу Баерн Минхен и Ајакс.

Баерн Минхен направи два кикса по ред во Бундес лигата, додека Ајакс игра доста самоуверено оваа сезона, а освен тоа и добро се засили за време на летниот преоден рок.

Благодарение на Bet Builder од Bet365, ние имаме можност да составиме еден несекојдневен тикет кој исто така е многу интересен, а коефициентот е 8.00.

Нашиот избор за вечерашниот дуел е:

  • Полувреме крај: 1/1
  • Двата тима постигнуваат гол: Да
  • Повеќе од 6.5 корнери за Баерн Минхен
  • Повеќе од 2.5 картони на натпреварот

Изиграј го овој натпревар во Bet365

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*