0-2 гола е карактеристично за нив, а ако и денес биде така вие ќе си добиете супер коефициент!

традиција

Денес во 18:00 во рамките на чешката лига се сретнуваат екипите на Бохемианс 1905 и Злин.

Бохемианс моментално се наоѓа на шестата позиција со 11 освоени бодови, додека Злин е за две позиции подобро пласиран и има освоено 16 бода.

Интересно е тоа што на последните седум меѓусебни дуели на овие два ривали, не се псотигнати многу голови, односно маргината од 2.5 голови по натпревар, никогаш не е надмината.

традиција

Наш тип:

0-2 гола @ 1.64 во Coinbet24 (7 од последните 7)

Изиграј го овој натпревар во Coinbet24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*