Тикет на денот (понеделник, 10.09.2018)

тикет на денот

Очекуваме оваа работна недела да ја започнеме со добивка, па затоа по тој повод ви претставуваме супер дабл спакован како „тикет на денот“.

Малта – Азербејџан – 2 @ 2.05 во Coinbet24

После првото коло во третата група, овие две селекции не можат никако да бидат задоволни од исходите. Малта изгуби од Фарски Острови, додека Азербејџан ремизираше во Баку против Косово. Сега сигурно ќе се обидат да го поправат киксот, па очекуваме Азербејџанците да притиснат уште од самиот почеток. Очекуваме победа за гостите.

Регистрирај се на Coinbet24

Португалија – Италија – Г.Г @ 2.10 во Bet365

За денес го имаме најинтересниот натпревар од лигата на нации, каде што се сретнуваат два великани во фудбалот. Португалија игра доста квалитетен фудбал, а репрезентацијата на Италија е желна за успех кој некако е изоставен. Како и да е очекуваме отворен и интересен натпревар, па затоа типуваме гол-гол.

Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.35

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*