5 oд последните 5 завршуваат Х: Денес обложувалниците нудат 3.60 за нерешен исход!

традиција

Во последниот натпревар од рамите на 20-то првенствено коло од шведската „Супертетан“ се сретнуваат Ергрите и Гаис. Домаќините моментално се на осмата позиција, додека гостите се едно место подолу со освоени 23 бода.

На последните пет меѓусебни натпревари по ред нема победник, односно сите дуели завршуваат со нерешен исход. За да продолжи традицијата имаме одличен коефициент на располагање.

традиција

Х @ 3.6 во Coinbet24 – 5 од последните 5

Изиграј го овој натпревар во Coinbet24

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*