Тикет на денот (вторник, 21.08.2018)

тикет на денот

Денес имаме одлична понуда, а покрај последниот круг од квалификациите за ЛШ, на терен ќе ги гледаме и Англичаните од ниските лиги, но и германските клубови од регионалните лиги.

КПР – Бристол Сити – 1 @ 2.45 во Coinbet24

Mожеби на некој ова ќе му изгледа премногу храбро, но сметаме дека КПР ќе слави против Бристол. Домаќините ја започнаа очајно сезоната, а последниот пораз од ВБА ја прелеаа чашата на трпението. Во првите три кола имаат три порази, а сега е вистински момент да се запишат бодови. Противникот е идеален за тоа, бидејќи немаат блескав почеток на сезоната. Домаќинот мора да победи, доколку не сака црно сценарио.

Регистрирај се на Coinbet24

Баерн II – Нинберг II – 4+ @ 2.38 во Bet365

Кога играат Баерн и Нинберг тоа е вистинско баварско дерби во Бундеслигата. Сега во регионалната лига се сретнуваат вторите тимови, но тоа е вистинско дерби во овој дел на Германија. Баерн цели кон повисок ранг,. Го доведоа Мирослав Клозе, а засега им оди одлично. Ги имаат сите пет победи, но сепак се на второто место, бидејќи Мемингем има два натпревари повеќе. Нинберг исто така одлично започна, па затоа и очекувме екстремно ефикасен натпревар.

Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 5.83

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*