Тикет на денот (петок, 21.09.2018)

тикет на денот

Петокот е одличен ден за добитен тикет. Како вовед во викендот кој ни претстои, денес ви претставуваме неколку натпревари кои имаат големи шанси за пролаз.

Монако – Нимес – 1 @ 1.77 во Coinbet24

Монако е големо изненадување оваа сезона и тоа во негативна смисла. Од досега изиграни пет натпревари имаат освоено само една победа, а со сигурност планот не им беше таков. Нимес од друга страна има слични резултати, но во предност е со една победа повеќе. Време е за Монако да ја заврши лошата серија, па затоа типуваме победа за нив.

Регистрирај се на Coinbet24

Хераклес – Графшап – 1/1 @ 2.30 во Bet365

Хераклес во овој натпревар влегува доста мотивирано откако успеа да издвои две последователни победи, од кои едната е против Алкмар и им е посебно значајна. Графршап нема со што да се пофали оваа сезона, бидејќи досега има само една победа, а се останато е реми и пораз. Сметаме дека Хераклес ќе биде доминантен и ќе го реши натпреварот уште во првото полувреме.

Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.07

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*