Тикет на денот (сабота, 18.08.2018)

тикет на денот

Скоро сите лиги започнаа, па така и обложувачката понуда се зголеми.

Цеље – Триглав – 1 @ 1.65 во Coinbet24

Малку сме изненадени во поглед на табелата, која вели дека Цеље се уште нема победа. Навистина домаќинот го подмлади тимот во однос на минатата сезона, но очекувавме подобар учинок. Малку оправудвања може да има за таквиот начин на игра. Триглав е на последното место со само два бода, а веруваме дека ќе остани таму и ова коло.
Регистрирај се на Coinbet24

Либерец – Бохемианс – 1 @ 1.74 во 1xBet

Иако домаќинот не е во вистинската форма, сепак е фаврит во овој дуел. Засега се само еднаш поразени и тоа против Плзен со минимален резултат. На последните два натпревари играа нерешено, па сметаме дека време е за триумф. Гостинот е идеален за такво нешто, екипата а Бохемианс не е ривал од кого Слован би требало да стравува.
Регистрирај се на 1XBET

Лидс – Ротерам – Т12+ @ 1.45 во Bet365

Фуриозно ја започна Лидс оваа сезона, а со тоа докажаа дека сакаат повраток во Премиер Лига. Забележаа две победи во Чемпионшип, а беа успешни во Лига купот со Болтон. На тие три натпревари постигнаа дури девет гола. Ротерам се врати во втората лига и започна многу лошо. Очекуваме голови и тоа повеќе во мрежата од гостите.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.04

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*