Тикет на денот (среда, 25.07.2018)

тикет на денот

И денес на „менито“ имаме натпревари од квалификациите за европските натпреварувања. Можеби нема кој знае колку, но доволно за да избереме еден вистински дабл.

Селтик – Розенборг – Г.Г @ 2.37 во 1xBet

Великанот од Глазгов сака повторно во Лига на шампиони, иако таму нема големи успеси. Селтик веќе години наназад е без конкуренција во Шкотска, па на фановите им е досадно на домашните натпревари. Норвежаните го сменија тренерот после тесната победа над Валур, а до пролаз ситгнаа со гол од пенал во 94-та минута. И двете екипи играат ефикасни натпревари, па затоа очекуваме на овој натпревар да има најмалку по еден гол на двете страни.
Регистрирај се на 1XBET

1xBet ве води на одмор од соништата!

Кукеши – Карабаг – 2 @ 1.90 во Coinbet24

Гостувањето во Албанија во последно време не е лесна работа ниту за тимовите од најјаките лиги, а Кукеши не е некојси „господар“ на фудбалот во оваа земја. Карабаг е фаворит во овој меч. Азербејџанците беа поуспешни од Олимпија, а за тоа им беше доволен еден гол во двата натпревари. Очекуваме победа за Карабаг, а коефициентот е одличен.
Регистрирај се на Coinbet24

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*