Тикет на денот (вторник, 17.07.2018)

тикет на денот

Мундијалот заврши, но сепак ни останаа квалификациите за Европа, а тие се доволно за да составиме тикет.

Легија – Корк Сити – 1/1 @ 1.80 во 1xBet

Полскиот шампион ја заврши пола работа уште во Ирска, каде што славеше со 1-0. Корк Сити ќе се обиде да ја неутрализираа таа предност, но искрено тоа изгледа невозможно. Легија има мотив повеќе во овој меч, бидејќи се „усрами“ во натпреварот на Супер купот од полска и беше поразена од Арка. Веруваме овде дека ќе реши се уште во првото полувреме.

Регистрирај се на 1XBET

Инголштад II – Баерн Минхен II – 2/2 @ 2.35 во Unibet

Се уште важи советот за регионалната лига на Баварија да се игра на голови. Во првото коло сите беа 3+, а поголем број и 4+. Баерн Минхен се покажа како одличен фаворит и издвои убедлива победа од 5-1 во првото коло. Од друга страна Инголштад II го запиша првиот пораз, а очекуваме исто да биде и ова коло. Нашето предвидување е вториот тим од Баерн Минхен да победи уште во првото полувреме.

Регистрирај се на Unibet

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.23

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*