Тикет за храбри (вторник, 03.07.2018)

тикет на денот

Покрај стандардниот „тикет на денот“, нашата редакција и денес ќе ви понуди тикет за љубителите на повисоки коефициенти.

Шведска – Швајцарија X-X @4.20 во Coinbet24

Еден од најизрамнетите дуели во осминафиналната фаза. И двете репрезентации покажаа квалитет и тактичка зрелост во групната фаза, па очекуваме тврд натпревар со многу калкулации. Веруваме дека овој натпревар ќе го одлучат ситни детали и дека голема е веројатноста да нема победник во регуларните 90 минити. Поради тоа нашиот предлог е реми на полувреме и реми на крај.

Колумбија – Англија 2 и 3+ @ 4.30 во 1xBet

Ова е еден од најнеизвесните дуели во осминафиналето. Англичаните се во предност кога е квалитетот во прашање, но Колумбија има искуство. Англија е благ фаворит на овој меч, но ова е дуел на две репрезентации кои имаат одлични напади, па очекуваме голови на двете страни. Сепак предност и даваме на Англија и сметаме дека ќе победи во овој меч, притоа ќе има повеќе од 2.5 гола.

Вкупен коефицинет на тикетот 18.06

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*