Тикет на денот (петок, 22.06.2018)

тикет на денот

За денес понудата е изразито послаба, па затоа освен фудбалот, во тикет на денот решивме да ставиме и еден тенис.

Бразил – Костарика – 1/1 @ 1.77  во Coinbet24

Бразилците ги разочараа своите фанови во првиот натпревар од Мундијалот против Швајцарија. Сега немаат право на кикс и мора уште од првата минута да ја нападнат костарика за да не им се случи нешто слично како на Аргентина. Секако дека Костарика не е лесен противник, но Бразил поседува поголем квалитет и не би требало да се соочи со проблеми.

Регистрирај се на Coinbet24

Дњепар – Торпедо Минск – 0-2 @ 1.40 во 10Вet

Натпревар од 13-то коло на белоруската лига во кој се сретнуваат две екипи со катастрофална форма. Нити домаќинот, ниту гостино, не паметат кога последен пат победил, па овој натпревар им е особено важен. Домаќинот врза 12 натпревари без победа, додека гостинот е во серија од 10 натпревари. Нашето очекување е мал број на голови.

Регистрирај се на 10Bet

Марин Чилиќ – Сем Квери – повеќе од 23.5 гемови – @ 1.84 во 1xbet

Во ¼ финалето од турнирот во Лондонскиот Квинс се сретнуваат два одлични тенисери. Тешко е да се очекува дека некој од овие двајца ќе изгуби гем на свој сервис на трева, па прогнозираме дека ќе има и два тај брејка. Дали ќе биде така ќе видеме во текот на денот.

Регистрирај се на 1XBET

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.56

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*