Тикет на денот (вторник, 19.06.2018)

тикет на денот

Продолжуваат битките на Мундијалот во Русија, а исто така и во некои скандинавски лиги. За денес на „менито“ ви претставувме дабл.

Полска – Сенегал – Г.Г @ 2.20 во Coinbet24

На стартот од група Ф се сретнуваат Полска и Сенегал, две репрезентации кои претендираат пласман во следната фаза. Пољаците во последните три кола беа ефикасни. Јужна Кореја ја обедија со 3-2, со Чиле играа 2-2, а на Литванците им дадоа четири гола. Сенегал игра воглавно и отворен фудбал, па затоа сметаме дека овој натпревар ќе биде отворен и со многу голови. Налогичен тип ни е гол – гол.
Регистрирај се на Coinbet24

Варбергс – Хелсингборг – 2 @ 1.85 во  1xBet

Во последниот натпревар од 13-то коло на шведската втора лига, гостите од Хелсинборг имаат прилика, со победа да стигнат до втората позиција. Домаќинот е на долниот дел од табелата, а освен тоа врза и пет последователни порази. Од друга страна гостите се во одлична форма и на 8 натпревари се без пораз. За овој меч исто така се фаворити, па веруваме дека ќе ја оправдаат таа улога.

Регистрирај се на 1XBET

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 3.96

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*