Тикет на денот (четврток, 17.05.2018)

За денес имаме прилично слаба понуда, па затоа избравме два натпревари и ги спаковавме во дабл тикет на денот.

Џургарден – Еребро –  Г.Г @ 1.86 во 10Bet

Според обложувалниците Џургарден е апсолутен фаворит, но ние не се сложуваме со нив. Така ни зборува табелата, на која Еребро е на одлична позиција, а домаќинот е под нив. Џургарден после три порази забележа две победи. Нашиот предлог е да играте гол-гол, а како конечен исход би типувале на реми.
Регистрирај се на 10Bet

Лингби – Рандерс – Г.Г @ 1.83 во Coinbet24

Им се ближи крајот на натпреварувањето во Данска,  а таа лига важи за една од најкомплицираните. Додека шесте најдобри екипи се борат за титула, остатокот на лигата е во борба за опстанок. Лингби беше подобар од Силкеборг во минатото коло и направи изненадување додека Рандерс го елиминира Хелсингор. Сега гостите се фаворити, но не заборавајте дека има и реванш натпревар. Нашата препорака е да играте на голови, а очекуваме да ги има на двете страни.
Регистрирај се на Coinbet24

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 3.40

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*