1ХBet со фантастична понуда за новите корисници

1xbet bonus

1ХBet станува се повеќе и повеќе популарна онлајн обложувалница. Со своите високи бонус понуди се пробива меѓу обложувачите повеќе од било која друга обложувалница.

Најновата понуда од оваа обложувалница се однесува на сите нови корисници, односно за сите кои ќе одлучат да се обложуваат токму на овој сајт.

Добиј го бонусот на 1XBET

Понудата е гласи 100% бонус до 130 евра на првата уплата за секој нов корисник, а сето тоа може да го направете само во три чекори.

  1. Креирајте сметка на 1ХВеt тука!
  2. Внесете го промо кодот „1x_1632“ во полето за бонус код
  3. Направете уплата од 130 евра и на вашата сметка автоматски ќе се кредитира сума во вредност од 100%

Услови и права за користење

  • Минималната уплата е 1 евро
  • Бонусот мора да го изиграте 3 пати
  • Мора да играте комбиниран тикет од 4 натпревари
  • Квалификуван коефициент за натпревар на тикет е повисок од 1.4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*