10bet нуди бонус од 50% до 200 евра на вашата прва уплата

10bet

По повод решавачките натпревари од квалификациите за светското првентство во Русија 10bet ни нуди бонус од 50% до 200 евра. Ова е прекрасна можност за голема добивка, па затоа не пропуштајте ја.

Постапката за добивање на бонусот е едноставна, направете ја вашата прва уплата и внесете го промо кодот FD200, за кратко вашата сметка ќе биде кредитирана со бонусот.
Регистрирај се на 10Bet
Правила и услови за користење

  • Понудата е валидна до 31.12.2017 23:59.
  • Понудата е за корисниците кои до сега не направиле уплата.
  • Само корисниците кои што ќе го внесат кодот FD200 при уплатата ќе бидат квалификувани за бонусот.
  • 15 евра е минималната сума за уплата.
  • Корисникот може да ја искористи само еднаш оваа понуда.
  • Бонусот и уплатата треба да ги изиграте најмалку 8 пати  на коефициент поголем од 1.6 пред да направите исплата.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*