Зголемени квоти за натпреварот Рајо Валекано – Севиља

Денес од 21:00 со натпреварот помеѓу Рајо Валекано и Севиља завршува колото во шпанската елитна Ла Лига.

Рајо Валекано е на 13-та позиција со вкупно 24 бода и учинок од 5 победи, 9 реми и 8 порази, додека Севиља е на 17-та позиција и може да кажеме дека тие се најголемото разочарување во Шпанија за оваа сезона.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 1-2 точен резултат коефициент 13 зголемен на 15
  • 1&3+ коефициент 3.75 зголемен на 4.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*