Super Boost промоција во Bet365 за натпреварот Тотенхем – Манчестер Сити

Денес на „менито“ имаме четири натпревари кои ќе се изиграат во рамките на 1/16 финалето од англискиот ФА Куп.

Од 21:00 часот ќе се сретнат екипите на Тотенхем и Манчестер Сити.

Што се однесува до моменталната форма, екипата на Тотенхем во последните пет дуели запиша три победи, едно реми и еден пораз, додека Манчестер Сити во истиот временски период оствари пет последователни победи.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, денес има Super Boost промоција, поточно супер зголемен бонус коефициент за типот:

Манчестер Сити да постигне прв погодок

Коефициентот за тоа во редовната понуда беше 1.50, а со оваа промоција истиот изнесува 2.00.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*