Зголемени квоти за натпреварот Лион – Рен

Денес од 21:00 ќе имаме можност во рамките на француската Лига 1 да го погледнеме натпреварот помеѓу Лион и Рен.

Лион оваа сезона игра катастрофално, а најдобро тоа го покажува позицијата на која се наоѓаат моментално поточно 16-то место и досега имаат освено само 16 бода.

За разлика од нив, Рен е на 10-та позиција со 22 бода, а во последните пет натпревари имаат остварено две победи, едно реми и два порази.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Рен да постигне погодок во двете полувремиња коефициент 4.33 зголемен на 4.50
  • Лаказет прв да постигне погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*