Зголемени квоти за натпреварот Баерн Минхен – Галатасарај

Денес продолжува вториот дел од четвртото коло на најелитното фудбалско натпреварување – Лига на шампиони.

Еден од понудените дуели ќе се изигра на Алијанц Арена во Минхен помеѓу Баерн и Галатасарај.

Домаќините остварија 100% учинок досега и запишаа три последователни победи, додека гостите имаат една победа, едно реми и еден пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-0 точен резултат коефициент 9 зголемен на 9.50
  • Кејн да постигне 2+ погодоци коефициент 6 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*