Натпревар со драстичен пад на коефициентот (08.11.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од групната фаза на Лигата на шампиони.

Од 18:45 се сретнуваат екипите на Реал Сосиедад и Бенфика. Домаќините собраа 7 бода во ЛШ, а нивниот учинок е 2 победи, 1 реми и 0 порази, додека гостите запишаа три порази од три изиграни натпревари.

Реал Сосиедад – Бенфика – 1 @ 1.73 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Реал Сосиедад беше 2.00, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 1.73 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*