• Вебстрана
 • Покриеност
 • Понуда
 • Коефициенти
 • Уплата на средства
 • Исплата на средства
 • Корисничка поддршка
 • Бонус
 • Во живо
 • Мобилно обложување
4.9

Резиме за bet365 обложувалница

 • Најпозната и најдобра обложувалница
 • Најголем број на корисници низ светот
 • Одлична услуга
 • Одличен пренос во живо – Live stream
 • Најдобра мобилна апликација
Sending
User Review
4.14 (14 votes)

За bet365 обложувалница

Во следнава рецензија за bet365 ќе се обидеме да ви го презентираме нашето гледање на обложувалницата и предностите кои истата ги нуди. Накрако, станува збор за обложувалница која нуди комплетност во секој поглед и предизвикува чувство на задоволство кај играчите. Високите коефициент, брзината и дизајнот на сајтот се клучен елемент за една обложувалница. Исто така 24 часовната корисничка поддршка во bet365 на многу јазици е голем плус за играчите. Лајв стримот (live stream) на натпревари дополнително придонесуваат за оваа обложувалница ја има лидерската позиција во онлајн обложувачката индустрија.

bet365
bet365 – company

Доверба

Доколку ги споредиме со некои други обложувалници, повеќето имаат лиценци во некои сомнителни и мали земји. Кога станува збор за bet365 тука воопшто немаме проблеми, бидејќи оваа обложувалница е лиценцирана во Англија и функционира скоро 30 години без никаков проблем, па не постои било какво сомневање за нивната веродостојност. Доколку пребарате на интернет ќе забележете само позитивини или некои небитни негативни мислења за оваа обложувалница.

Вебстрана на bet365

Според нас вебстраната на bet365 е една од најдобрите во обложувачката индустрија. Распоредот е јасен и не е комплициран, последните настани во живо доминираат на почетната страна со голем број понуди за обложување на овие настани пред нивниот почеток. Има и директни линкови за фудбалските натпревари, па веднаш можете да изберете играч или понуда поврзана со бројот на голови. Веб сајтот на bet365 е добро препознатлив кај голем дел од играчите. Ние одговорно тврдиме дека што и да барате ќе го најдете во најкус можен рок, бидејќи има одличен распоред и одлична брзина. Наше видување е дека страната е лесна за користење и секогаш ја подобруваат со цел да се задоволат потребите на клиентите.

bet365

Покриеност

Кога ја посетивме bet365 забележавме дека нуди најширок спектар на спортови и понуди кои можете да ги замислите, со цел да се осигура дека клиентите секогаш ќе бидат во можност да се обложат на било кој настан или спорт. Не само што имаат широк спектар на понуди за обложување пред почетокот на натпреварот, но тие исто така имаат импресивна покриеност кога станува збор за обложување во живо, како што ќе забележите кога ќе ја посетите почетната страница на обложувалницата и ќе бидете сведок на настаните во живо и константната промена на нивните коефициенти.

Во bet365 има повеќе од 30 различни спортови, кои покриваат спортски настани од целиот свет, како:

 • Амерички фудбал
 • Бејзбол
 • Кошарка
 • Куглање
 • Бокс
 • Крикет
 • Велосипедизам
 • Пикадо
 • Футсал
 • Голф
 • Трки со кучиња
 • Трки со коњи
 • Хокеј на мраз
 • Формула 1
 • Рагби
 • Снукер
 • Фудбал
 • Тенис
 • Одбојка
 • Скијање
 • Бадминтон
 • Ракомет
 • Сквош

Сите спортови на кои може да се обложувате на bet365 се прикажани во листата на левата страна на страната. Нивната подобрена интерактивна платформа ви овозможува брзо да ги видете сите коефициенти за било кој спорт во централниот дел на страната. Новата платформа е брза, и вчитувањето на понудите одзема помалку од 3 секунди.

Неодамна вметнаа во својата понуда обложување на политика. Тоа значи дека може да се обложувате на тоа кој ќе победи на изборите во САД, кој ќе биде премиер во Велика Британија итн.

Освен политиката вметнаа и многу солидна понуда за обложување во поглед на големи фестивали како Евровизија, реални шоуа од типот на Големиот Брат, Греми награди, Оскари и што уште не.

Освен спортското обложување, bet365 нуди казино, покер, бинго и голем број други игри, кои можете да ги најдете на нивната вебстрана.

Понуда во bet365 обложувалница

Според она што го забележавме, во поголемите европски лиги bet365  нудат помеѓу 120 и 160 опции на секој натпревар. Ова ги вклучува, покрај стандардните 1X2, двојна шанса, полувреме/крај точен резултат,  вкупен број на голови во натпреварот, хендикеп, прв и последен стрелец, број на корнери, број на жолти и црвени картони, постигнување гол од пенал и многу повеќе.

Во тениските натпревари, кои што се доста популарни за обложување во живо, bet365 нудат до 20 пазари пред натпреварот и до 40 во живо.

Понудата беше доста послаба за спортовите кои се популарни во САД како на пример НБА, НХЛ, НФЛ, МЛБ, како на пример само 20 пазари во НБА, но сега и тука има огромно подобрување.

Bet365 генерално имаат добра понуда на пазари/игри за секој натпревар освен во спортовите во Америка каде се доста послаби.

Bet Builder

Кога сме кај понудата од bet365 мора да ја спомнеме и опцијата Bet Builder која е навистина импресивна. Имено, сите играчи со оваа опција имаат можност да комбинираат повеќе типови за одреден натпревар. На пример, доколку играат Барселона – Реал Мадрид, вие со Bet Builder-ot имате можност да изберете повеќе можност и да ги комбинирате меѓусебно. Тоа практично би изгледало како да типувате повеќе типови за само еден натпревар. Пример, полувреме/крај, вкупно голови, стрелец на голот, вкупно корнери за Т1, Т2 или на цел натпревар и безброј други опции. Тука коефициентите се множат, а вие од еден натпревар може да добиете огромен коефициент. Оваа опција е одлична за играчите кои бараат големи коефициенти, но имаат и доволно знаење во себе. Како негативна работа на оваа опција е тоа што ја нема за сите натпревари, односно достапна е само за натпреварите од појаките лиги.

Коефициенти

Дури и кога станува збор за коефициентите, според нас bet365 има извонредните коефициенти, можеби едни од најдобрите особено за фудбалските натпревари. Може да се најдат добри коефициенти и за многу други спортови, како на пример футсал. Овде, кај оваа обложувалница се функционира совршено, и грешки во цените или коефициентите не може да се случат. Коефициентите на bet365 се високи, па кога направивме споредба со другите големи обложувалници на пазарот, забележавме дека коефициентите се конкурентни за целата листа на спортови кои ја нудат.

Кога сме кај коефициентите треба да напоменеме дека во bet365 многу ретко се забележува пад на коефициентот при поголема уплата. Во многу обложувалници ако коефициентот е 2.50, а вие сакате да уплатите поголема сума на пари ќе се соочите со проблем. Тогаш вашата уплата оди на авторизација.

Најчесто одговорот е со намален коефициент, односно од 2.50 вас ви е понудено да ја уплатите сумата на намалениот коефициент од 2.30. Оваа практика во bet365 најчесто е изоставена, па играчите средствата ги уплаќаат на првичниот понуден коефициент.

Уплата на средства на bet365

При посетата на веб страната на bet365 видовме дека уплата може да извршите со следниве методи:

 • Кредитни и дебитни картички
 • Neteller
 • Skrill (Moneybookers)
 • Paysafecard
 • Paypal (само за Англија, Австрија, Германија, Ирска и Шведска)
 • Giropay (само за германија)
 • NeoSurf (само за Кипар)
 • Euteller (само за Финска)
 • Trustly (само за Финска и Шведска)
 • Nordea (само за Шведска)
 • Sporopay (Само за Словачка)
 • EntroPay
 • Qiwi (само за Русија и државите од поранешниот Советски Сојуз)
 • Sofort (само за Австрија, Швајцарија и Германија)
 • Abaqoos (само за Унгарија)
 • AstroPay (само за државите од Јужна Америка)
 • iDebit
 • Бнкарски трансфер и чек

Уплата на средства во Македонија

Уплатата на средства во bet365 онлајн обложувалницата во нашата земја се извршува како и во сите други обложувалници. Имено, вие може да ги користите вашите кредитни и дебитни картици, а минималната уплата преку картица е 5 евра и нема воопшто провизија. Максималниот депозит кој може да го направите преку вашата, Visa, Master или Maestro картичка е 40.000 евра.

Освен картички вие може да уплатите преку онлајн банка сервисите како што се Skrill и Neteller. Исто и таму минималната уплата е 5 евра, се процесира веднаш и нема провизија.

И како трета опција се банкарскиот трансфер и чекот. Преку овие методи минималната уплата е 150, односно 200 евра, но времето за процесирање трае и до 28 дена.

уплата на средства на бет365
Опции за уплата на bet365

Исплата на средства од bet365

Најважниот сегмент во една онлајн обложувалница е исплатата на средства. Зошто би играле ако не можете да ги подигнете средствата или пак би имало огромна провизија при добивање на истите. Во bet365 тоа го нема. Со еден збор, исплатата е совршена.  Според нашето искуство од користењето на bet365, кога сте спремни да подигнете средства од bet365 , можете да ги користите истите методи како и за уплата. Процесирањето е во рок од 24 часа за скоро сите методи, освен за банкарскиот трансфер кој одзема неколку дена. Подигнувањето е бесплатно, и максималниот лимит за подигнување е прилично висок, во зависност од методот на користење.

Исплата на средства во Македонија

Средствата од кладилницата bet365 може да си ги подигнете за 2-5 работни денови, откако ќе направите повлекување. Повлекувањето се процесира само неколку часа, а средствата се достапни на банкоматот како што погоре пишавме најмногу за 5 дена. Исплатата се врши на истиот метод како што сте ја направиле уплатата. Минималниот износ кој може да го повлечете во bet365 е 10 евра, а тоа што треба да се напомне е дека колку и да повлечите, парите ќе си ги добиете во целост, односно нема да ви биде задржан ниту цент  како провизија. Максималниот износ на повлекување е 30.000 евра на картичка и 50.000 евра на Skrill. 

Доколку сакате да ги добиете парите директно на вашата девизна сметка, тоа ќе потрае до 10 дена и ќе ви бидат наплатени 6 евра провизија за трансакцијата.

исплата на средства на бет365
Опции за исплата на bet365

Корисничка поддршка

Уште еден важен сегмент на една онлајн обложувалница е корисничката поддршка. bet365 се одлични во тоа и нудат екстра професионална корисничка поддршка. Според нас, bet365 се едни од најдобрите во тоа. Како прво, имаат поддршка на 17 јазици, па нема да имате проблем да ги искажете вашите потреби и прашања. Има и разни начини за да стапите во контакт со нив. Бесплатниот телефонски број, емаил, факс, чет во живо и постови на форум. Сите овие се достапни 24/7 и ќе бидете изненадени од брзината на повратниот одговор. Најлесно е да ја добиете корисничката поддршка во живо која ја имаат на сајтот, и само за неколку секунди ќе бидете поврзани со супортерот, а  вашиот проблем ќе биде решен. Овде станува збор за комуникација со луѓе, а не со ботови и роботи како што е случај во повеќе обложувалници. Во многу други обложувалници генерално корисничката поддршка е проблем. Или станува збор за бот-агент или пак немаат ингеренции за отклонување на вашиот проблем, едноставно знаат само да ве препратат до стручните служби. Во Bet365, самата корисничка поддршка е овластена за многу сегменети, па во истиот момент се обидуваат и најчесто го решаваат вашиот проблем. Иако проблемите скоро и да ги нема во оваа обложувалница, се случува некогаш да се појават нејаснотии. Во таков случај воопшто не се двоумете да ги контактирате и да го добиете решението за вашиот проблем или одговорот за вашето барање.

Bet365 бонус

Бонусот е главно „оружје“ на секоја онлајн обложувалница. Со помош на тоа, обложувалницата сака да ви привлече да станите нивни корисник. Бонусот може да се најде во повеќе видови и тоа се пари кои ги нуди обложувалница, а на тој начин вас ве привлекува како корисник и ви ја зголемува можноста за добивка. Во bet365 често се менуваат бонусите, но секогаш таа страна е доста богата со понуди. Во моментов има неколку активни понуди, кои за жал не се сите активни во нашата земја. Накратко ќе ви кажеме по неколку реченици за секој од нив.

Бонус за лојалност

Во обложувалница на bet365 се цени вашата лојалност. Оваа понуда е достапна за сите регистрирани корисници во сите земји. Доколку секој ден во период од 1-2 недели, bet365 ќе ви испрати е-маил со кој ќе ве извести дека токму вие сте добитник на тој бонус за лојалност. Од прилика вредноста на бонусот се движи од 5 до 20 евра. Посебни услови и правила нема за овој вид на бонус, треба да ви стине само е-маил.

Бонус за добредојде

Bet365 за нови корисници нуди бонус за добредојде до 25 евра. Штом ја отворите вашата сметка и направите прв депозит од најмалку 5 евра, вашата состојба ќе се зголеми за 100%. На тој начин вие ќе имате дупло повеќе средства на располагање. Тие средства ќе ви бидат доделени како кредити за обложување. Пример, правите 10 евра депозит и добивате 10 евра бонус. Бонусот го уплаќате на 3.00 коефициент и добивате 30. Во овој случај, бонусот се минусира, а вас ќе ви бидат исплатени 20 евра, односно само добивката. Ова е одлична шанса за нов почеток. Како што и погоре напишавме, максималната сума на бонус која може да ја добиете е 25 евра.

Предвремена исплата (bet365 Early Payout)

Доколку се обложите во bet365 на натпревар од англиската Премиер Лига, Ла Лига, Лига на шампиони и Лига Европа и вашиот тим на кој сте обложиле поведе со 2 гола разлика, тогаш облогот ви се смета за добитен.  Оваа понуда важи само за сингл натпревари изиграни пред почетокот на натпреварот. 

Зголемени бонус квоти во bet365

Оваа промоција е достапна во генерално појаките лиги, а многу често и во помалку атрактивните. Оваа обложувалница избира најчесто два типови и доколку решите да се обложите на тој избор вие добивате зголемени бонус квоти без никакви услови и правила за користење.

Зголемена добивка

Доколку сте љубител на комбо тикетите, вие многу лесно може да стигне до добивка благодарение на бонусот во bet365. Во зависност од тоа колку натпревари имате изиграно на вашиот тикет, пропорционално се зголемува и вашата добивка. На пример за 14 и повеќе натпревари на вашиот тикет, добивката се зголемува за неверојатни 70%. Оваа понуда е исто така активна и за тенис натпреварите. Мора да напомнеме дека важи само за најјаките лиги.

Предвремена исплата – НБА

Љубителите на НБА воопшто не се запоставени во оваа обложувалница. Имаат можност предвремено да се потврди облогот ако типуваниот тим заводи со 20 поени предност. Откако ќе се случи тоа, автоматски типот се потврдува како добитен и повеќе нема грижа за конечниот резултат. И во случај, таа разлика да биде неутрализирана и тимот да биде поразен, не се грижете, вие сте добитни. Ова е фантастична можност која ги зголемува шансите за добивка.

Повраток на влогот Полувреме/Крај

Оваа понуда во најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 е наменета за сите играчи, осоебно за играчите кои се љубители на играта полувреме/крај. Имено, сите што ќе се обложат на било кој фудбалски натпревар со знакот полувреме/крај се квалификувани за оваа понуда. Станува збор за тоа, доколку изиграниот натпревар заврши со резултат 0-0, тогаш автоматски влогот ви се враќа на вашата сметка. Сепак многу често сме сведоци на вакви ситуации, па затоа топло ја препорачуваме bet365 обложувалницата за типување на полувреме/крај.

Предвремена исплата – Cashout функција

Оваа функција е нешто кое е многу корисно. За сите што се сретнувате прв пат со оваа функција ќе дознаете во продолжение за што станува збор. Имено, кога ќе изиграте тикет, обложувалницата ви нуди одредена цифра за да го „продадете“ вашиот тикет. Што значи, сте изиграле 5 натпревари, четири сте погодиле, а уште една се игра во подоцна. Во тој случај, обложувалницата ви нуди пари за да се откажете од облогот. Обично, цифрата е секогаш прифатлива на сингл натпревар, ако моменталниот резултат е во ваша корист. Сепак, понудената цифра е помала од вашата потенцијална добивка што е нормално, но откако ќе ја прифатите понудата, повеќе конечниот исход не ве засега, па може и да не заврши како што ви е изиграно.

bet365
bet365 – cashout функција

*Овие информации се точни за време на пишувањето на оваа рецензија!

Во живо – Live stream

Bet365 имаат најголем број на понуди за обложување во живо. Во буквална смисла, 90% од натпреварите кои се играат во светот можете да ги најдете за обложување во живо, без разлика дали станува збор за втора, трета или некоја регионална лига. Потребно е само да кликнете на Live In-Play и ви се појавува листата на спортови и настани моментално во живо. Иако фудбалот, тенисот и кошарката се најпопуларните спортови за обложување во живо, на bet365 можете да се обложувате во живо на буквално секој спорт, како голф, крикер, коњи со трки, рагби, снукер, куглање и многу други, со голем број на понуди за секој од нив. Како посебна опција ја издвојуваме 2D визуелизацијата која ви прикажува како се движи текот на натпреварот, односно каде е топката. Вие на тој начин знаете за кого има слободен удар, гол-аут, пенал и слично.

Следење на натпреварот во живо

За секој настан во живо можете да погледнете целосна статистика, но исто така и да ги гледате во живо. Live streaming опцијата на bet365 ви овозможува да ги гледате настаните на кои се обложувате во живо. Тоа ќе ви понуди одлична HD слика, а да бидеме искрени овде може да најдете огромен број на натпревари. На тој начин додека се обложувате ќе имате можност да го гледате и натпреварот во живо без закаснување. Верувајте дека оваа опција предизвикува посебно чувство на задоволство кај секој играч. Сакаме да напомнеме дека, достапни се многу лиги кои можете да ги гледате во живо.

Live stream - bet365
Live stream – Bet365

Статистика за натпреварот

Скоро за сите натпревари кои се во понудата за обложување на bet365 вие имате можност и да погледнете моментална статистика. Тука ќе добиете информации за поседот на топка, напади, опасни напади, точни и неточни шутови кон голот. Освен тоа имате информации и за вкупно корнери, жолти и црвени картони, како и удари од белата точка – пенали.

Мобилно обложување на bet365

Додека bet365 нуди одлична мобилна платформа, според нас нивната мобила апликација е врвот. Достапни се понуди за класично спортско обложување, како и за обложување во живо, резултати и статистика. Live streaming опцијата ви овозможува да ги следите натпреварите во живо од најразлини спортови, лиги и турнири. Без разлика дали користите Apple или Андроид уред, мобилната апликација на bet365 е достапна за преземање, која овозможува одлично искуство.

Апликацијата нуди стилски интерфејс, едноставна навигација, овозможувајќи ви да го прегледувате широкиот спектар на настани и опции достапни преку апликацијата. Со неколку клика на екранот ќе ги најдете сите спортови, настани, понуди и нивните коефициенти.

bet365

Кога станува збор за поставување облози, процесот е лесен. Со неколку клика поставувате облози, ги проверувате моменталните облози, историјата на обложување, резултатите во живо, и коефициентите за идните настани. Мобилната апликација го прикажува вашиот моментален биланс и ви овозможува подигнување или уплаќање. Без разлика дали сте дома или во автобус, се ви е на дофат со апликацијата на bet365.

Aпликацијата на bet365 за Android e една од најдобрите апликации за обложување. Ние не велиме дека лесно. Таа е одлична апликација за обложување, овозможувајќи ви да се обложувате, едноставно и лесно во неколку секунди.

Најчесто поставувани прашања за Bet365

Како се врши исплата на средства на bet365?

Исплатата се врши на истиот начин како и уплатата. Во полето Withdraw внесувате сума за повлекување, пасворд од налогот и парите ќе бидат ваши за 2-5 работни денови.

Кои бонуси ги нуди bet365 на корисници од Македонија?

За почеток вие добивате 100% до 25 евра на вашата прва уплата. Интересно е тоа што немате апсолутно никакви услови за исполнување. На пример депозирате 25 евра, штиклирате дека сакате да добиете бонус и откако ќе го изиграте депозитот, на вашата сметка ќе бидат кредитирани бесплатните средства.

Потоа со нив може да се обложите на што сакате, но не може да ги повлечете. Правите облог од 25 евра на 3 коефициенти и добивката ви изнесува 75 евра. Тие 25 евра бесплатните средства ќе ви бидат повлечени, а останатите 50 ви се вам на располагање за играње или за повлекување.

Според нашето искуство овде станува збор за најдобрата добредојде понуда на пазарот.

Како да гледам фудбал во живо на bet365?

Откако ќе го направите депозитот на вашата сметка, покрај следењето на резултати на bet365, вие можете да ги следите сите натпревари кои се достапни за гледање на bet365. За оваа функција е важно на акаунтот да имате пари, бидејќи со салдо 0.00 таа функција не ви е овозможена. На bet365 може да гледате и резултати во живо.

Дали може да се направат измени во поставениот облог?

Една од најдобрите опции во bet365 обложувалницата е опцијата измени го облогот (Edit Bet). Оваа опција дозволува да направите измена во поставениот облог пред започнување на натпреварите.

Дали bet365 е добра обложувалница за почетници?

За bet365 може да се каже дека е прилично добра обложувалница за почетници. На почетокот може да биде конфузно за навигација низ натпреварите и облозите, ама лесно се учат сите трикови. Генерално bet365 ја препорачуваме на сите потенцијални играчи.

Дали може да ми го блокираат акаунтот на bet365?

Малку веројатно е bet365 да Ви го блокира акаунтот. Но и како сите други онлајн обложувалници, може да Ве блокираат доколку ги прекршите правилата.

Како да се регистрирам на bet365?

Регистрацијата е прилично едноставна. Целосната постапка прочитајте ја во рецензијата за bet365 обложувалница.

Како да го верификувам налогот на bet365?

Oткако се регистриравте потребна е верификација на сметката или налогот на bet365. Деталите прочитајте ги во рецензијата за bet365 обложувалница.

Како можам да уплатам средства на bet365?

Постојат многу начини за депозит во bet365 како што се кредитни и дебитни картички. Сите опции се детално објаснети во рецензијата за bet365 обложувалница.

Bet365 Регистрација – Како да се регистрирам на bet365?

Регистрацијата е доста едноставна и лесна. Најпрво ги внесувате вашите лични податоци. Внимавајте на тоа да бидат точни бидејќи покасно ќе ви треба верификација која доколку имате минимална грешка може да биде невалидна.

Избирате држава, а потоа име, презиме, датум на раѓање, е-маил, телефонски број.

регистрација на bet365
Регистрација на bet365 обложувалница

Веднаш потоа избирате како сакате да ги добивате вашите понуди…

Изберете ги начините кои вам ви одговараат најмногу како е-маил, телефон, пораки на сметката и сл.

Потоа следуваат адресата, градот и поштенскиот код. (Полињата со Optional не се задолжителни и немора да ги пополнувате).

Изберете корисничко име и пасворд, а потоа потврдете го пасвордот.

Four Digit Security Number е тоа што многу корисници не го сфаќаат сериозно. Овој број треба да го изберете сами и да содржи четири цифри. Тој ќе ви биде за внатрешна употреба, односно кога ќе ги контактирате службите со корисници ќе ви биде побаран овој број. Внимавајте да не го заборавите, бидејќи следува комплициран процес за враќање на истиот.

регистрација на bet365
Регистрација на bet365 обложувалница – дополнителни информации

За крај изберете ја временската зона (доколку сте во МКД останува СЕТ), форма на коефициенти (останува децимал) и бонус полето го оставате празно доколку немате бонус код. Кликнувате Join Now и вие веќе сте корисник на bet365.

Како да го верификувам налогот на bet365?

Oткако се регистриравте потребна е верификација на сметката или налогот на bet365. Потребни ви се два лични документи како лична карта, пасош или возачка дозвола, а ако немате два документи, тогаш ќе мора да барате документ од банка или документ од струја, вода и сл. каде што ќе може да ја потврдите вашата адреса. (сметката мора да биде на ваше име)

Во менито избирате Members, а потоа My Account и Know Your Customer.

верификација на налог на bet365
Верификација на налог на bet365

Таму имате опција за прикажување на вашите документи од предната и задната страна. Нашата пракса вели дека за најмногу до 24 часа во работен ден вашата сметка ќе биде верифицирана, а неретко се случува да биде средена и за неколку часа.

Како можам да уплатам средства на bet365?

Постојат многу начини за депозит во bet365 како што се кредитни и дебитни картички, Skrill, Neteller и банкарски трансфер. Банкарскиот трансфер го исклучуваме од употреба бидејќи провизиите се екстремно високи, а времето на процесирање трае и до неколку дена. Наједноставно е да користите кредитни или дебитни картички од NLB банка и Стопанска Банка а.д Битола. Процесот за депозит е едноставен. Кликнете Deposit веднаш под вашето корисничко име и ќе ви се отвори прозорецот подолу на сликата.

Уплата на средства на bet365
Уплата на средства на bet365 обложувалница

Избирате метод и валута. Потоа го внесувате 16 цифрениот број на картичката и име презиме од сопственикот (мора да е лично ваша картичката), а потоа задолжително го внесувате датумот на истекување. Во Card Security Number внесете ги трите задни бројки и вредноста на тоа колку сакате да депозирете (5 евра најмалку). Во депозит лимит може да внесете колку пари сакате максимално да депозирате во одреден временски период.

Заклучок за bet365 обложувалница

Од горенаведениот текст заклучивме дека совршената обложувалница се нарекува bet365. Со големиот број на корисници низ светот, тие се најпозната онлајн обложувалница, која исто така нуди покер, казино и бинго. Имаат одлична услуга, голем број спортови и понуди. Овозможуваат обложување во живо, како и пренос во живо на голем број натпревари. Нивната мобилна апликација е една од најдобрите, и овозможува пристап на корисниците кои се постојано во движење. Во вакво динамично време таа апликација многу значи бидејќи работи беспрекорно. Сигурно е дека bet365 ќе продолжи да подобрува и во иднина, за да го задржи првото место во оваа индустрија.

Доколку сакате, прочитајте рецензија за bet365 казино на Casinobonus.mk