Специјал тикет за натпреварот Арсенал – Севиља

Денес на програмата ги имаме натпреварите од вториот дел на 4-то коло од Лигата на шампиони, а еден од понудените натпревари ќе се игра помеѓу Арсенал и Севиља.

Арсенал во досега остварија две победи и еден пораз, додека Севиља во истиот временски период запишаа две реми и еден пораз.

Тимот на Арсенал на овој натпревар влегува како фаворит, но тоа не значи дека екипата на Севиља лесно ќе се предаде.

Ние за вас решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Двата тима да добијат картон
  • Повеќе од 8.5 удари во рамките на голот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*