Зголемени квоти за натпреварот Вердер Бремен – Унион Берлин

Денес од 15:30 во рамките на германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Вердер Бремен и Унион Берлин.

Вердер Бремен досега има освоено 6 бода преку 2 победи, 0 реми и 6 порази, а ист таков учинок има и тимот на Унион Берлин, па во моментов се на делба на 14-та позиција на табелата.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2-0 точен резултат коефициент зголемен од 15 на 17
  • Кевин Бехренс да постигна прв погодок коефициент 6 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*