Зголемени квоти за натпреварот Англија – Италија

Денес го имаме последното издание на овој циклус квалификации за ЕУРО 2024, а еден од поинтересните натпревари ќе биде помеѓу Англија и Италија.

Англија е на првата позиција со вкупно 13 бода и учинок од 4 победи, 1 реми и 0 порази, додека Италијанците се со 10 бода кои ги имаат освоено преку 3 победи, 1 реми и 1 пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Хари Кејн да постигне гол со глава коефициент 9.50 зголемен на 10
  • 2-0 точен резултат коефициент 7.00 зголемен на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*