Super Boost во Bet365 за натпреварот Англија – Италија

Денес се играат последните натпревари од овој циклус од квалификациите за ЕУРО во Германија, а дефинитивно дерби натпреварот на денот ќе се игра во Англија каде што ќе допатува селекцијата на Италија.

Најдобрата онлајн обложувалница Bet365, ни ја претстави Super Boost промоцијата која се однесува на овој натпревар.

Имено, тие нудат комбинација од три типови со редовна квота од 2.60, а во моментов истата таа комбинација се плаќа со квота 5.00

Се што треба да се погоди е:

  • Белингам да има удар во рамките на голот
  • Деклај Рајс да направи најмалку 1 фаул
  • Пикфорд да има две одбрани

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување
без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*