Тикет на денот (сабота, 02.09.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Денес има голема понуда за обложување, а ние ќе во помогнеме во изборот со предлог на одличен тикет.

Наполи – Лацио – ГГ

Наполи оваа сезона продолжи каде што застана и повторно е главен фаворит за титулата во Италија. Имаше смена на тренерот, но тимот остана ист, игра одлично и победува. Од друга страна Лацио катастрофално ја отвори сезоната со два порази и ова може да биде клучен меч за нив за продолжување на сезоната. Наполи е фаворит, но ние очекуваме ефикасен меч со голови на двете страни. Нашиот предлог е ГГ квота 1.80 во Mozzart.

Челзи – Нотингем Форест – 1&3+

Челзи после првите две кола каде што освои само еден бод минатото коло конечно дојде до победа, а сега има шанса за нови три бода. На гости им доаѓа Нотингем Форест кој оваа сезона е еден од главните фаворити за испаѓање, па немаат право на кикс. Ние очекуваме победа на „сините“ изразена со повеќе голови, па нашиот предлог е Тип 1 и 3+ со квота 1.90 во 22Bet.

Аталанта – Монца – 1&3+

Аталанта минатот коло доживеа непријатен и неочекуван пораз од Салернитана, па сега нема право на кикс, особено не на домашен терен. Им доаѓа незгодната Монца, која повеќе не е изненадување и која игра одличен фудбал. Меѓутоа, Аталанта е голем фаворит има многу поквалитетен тим, па ние веруваме дека ќе ги освои трите бода и тоа во ефикасен меч. Наш предлог е Тип 1 и 3+ со квота 2.15 во 20Bet.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet3657.35

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*