Зголемени квоти за натпреварот Хиберниан – Астон Вила

Денес покрај квалификационите натпревари за Лигата на шампиони имаме и два дуели кои ни доаѓаат од конференциската лига.

Еден од нив ќе се игра во Шкотска каде што ќе се сретнат екипите на Хиберниан и Астон Вила.

Хиберниан мораше да елиминира два тима додека да стигне до тука, додека Астон Вила на квалификациите се приклучува од оваа рунда.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 0-4 точен резултат коефициент зголемен од 11 на 12
  • Даглас Луиз да постигне погодок коефициент 5.50 зголемен на 6.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*