Зголемени квоти за натпреварот Мајорка – Атлетик Билбао

Денес во рамките на Ла Лига имаме закажано два натпревари, а во првиот термин ќе се сретнат екипите на Мајорка и Билбао.

Мајорка благодарение на добрите изданија во последните неколку кола успеаа да се оддалечат од црвената зона, а за нив тоа е главен приоритет. Билбао од друга страна веруваме дека нема лесно да се предадат и до последен „здив“ ќе се борат за пласман во Европа.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 2:1 точен резултат коефициент зголемен од 15 на 17
  • Инаки Вилиамс да постигне прв погодок коефициент зголемен од 7.50 на 8

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*