Натпревар со драстичен пад на коефициентот (01.05.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од полската Дивизија 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Во 18:00 се сретнуваат екипите на Одра Ополе и Глогов. Домаќинтие се уште немаат обезбедено опстанок, а тоа им е приоритет за оваа година, додека гостите се на средината на табелата, но зад себе во последно време имаат лоши резултати.

Одра Ополе – Глогов – 1 @ 1.78 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Одра Ополе беше 2.05, а во моментов бележи пад од скоро 13% и се плаќа со квота 1.78 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*