Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Њуелс – Сан Лоренцо

Вечер во 22:30 во рамктие на аргентинската Премиер лига ќе се сретнат екипите на Њулс и Сан Лоренцо.

Њуелс откако е започната сезоната игра доста променливо и се наоѓаат на 11-та позиција со вкупно 11 бода, додека гостите се на втората позиција и со евентуална победа на овој натпревар би стигнале до лидерското место.

Најдобрата онлјн обложувалница, Bet365 за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-0 точен резултат коефициент зголемен од 23 на 26
  • Адам Бариеро да постигне прв погодок коефициент зголемен од 7 на 7.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во вид на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*