Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

И овој понеделник ги издвоивме најинтересните тикети од изминатиот викенд и ви ги претставуваме во форма на малери и махери на колото.

Малер 1

Каква штета. Овој кладилничар погодил 17 натпревари, но за жал промаши еден дуел и остана без нешто повеќе од 100.000 денари. Повеќе среќа нареден пат.

Малер 2

Овој тикет ни доаѓа од пред неколку дена. Иако сите очекувавме Манчестер Јунајтед да го надигра тимот на Саутемптон, за жал тоа не се случи и тој натпревар заврши без голови, а всушност и беа виновници што овој играч остана без 1.200 евра. Жално!

Махер 1

Браво мајсторе. Иако уплатата и добивката не се познати, сепак може овој играч да го пофалиме. Воглавно тикетот е составен од НБА натпревари и играчи.

Махер 2

Браво мајсторе! Изиграни седум натпревари од кои два дуели се со фантастични квоти. За уплата од 100 денари овој играч си доби нешто повеќе од 1000 евра. За убаво да се трошат!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*