Вести

Обложувалниците „полудеа“: Понуда за кладење на коронавирусот!

Обложувањето скоро и воопшто да го нема, благодарение на пандемијата на коронавирусот која го зафати светот. Фудбалски натпревари скоро и да нема, па затоа сега коцкарите може да уживаат во казино игрите и слот апаратите. […]

Вести

Вистината за онлајн обложувалниците: Што, зошто, како …

Онлајн обложувањето навистина зема голем замав во денешно време, но постојат се уште луѓе кои немаат воопшто доверба во овој начин на коцкање. Најпрво сакаме да ви кажеме дека постојат и такви онлајн обложувалници кои […]

Вести

На што да се „коцкаме“ денес?

Неделата како недела за кладилничарите е дефиниција за ден кој е наменет за обложувалници, фудбали итн. За жал денес ќе биде различно, бидејќи понудата скоро и да ја нема, но сепак, за тие што се […]

Бонус вести

Само за сериозни играчи: 50 бесплатни спинови на 40 Super Hot и тоа БЕЗ ДЕПОЗИТ!

Ситуацијата за жал е таква каква што е, нема натпревари, нема обложувалници, па за вистинските кладилничари може да кажеме дека е „пекол“ период. Сепак ние за да го ублажиме недостатокот, денес решивме да ви претставиме […]

Вести

Каде се уште се игра фудбал?

ФИФА има 210 национални сојузи, а во поголем дел од државите фудбалот е стопиран поради пандемијата од коронавирусот. Сепак, во пет земји топката и понатаму е присутна на тревните површини. Во прашање се Никарагва, Бурунди, […]

bet365 бонус
Бонус вести

Чекор по чекор како да земете до 100€ бонус во Bet365 казино!

Регистрацијата во најдобрата онлајн обложувалнциа е доста едноставна и лесна и нема да ви одземе повеќе од 3-4 минути. Најпрво кликнете ТУКА и внесете ги вашите лични податоци. Внимавајте на тоа да бидат точни бидејќи покасно ќе […]

Вести

Пореално не може: Обложување во живо на FIFA 20!

Состојбата во светот е за жал таква каква што е благодарение на пандемијата, па таквата ситуација не го поштеди нуту фудбалот, а ниту обложувањето. Сега кога обложувачката понуда е мала, односно скоро и да ја […]

Вести

Нов тренд: Обложување на eSports!

Терминот eSports ги опфаќа сите мрежни онлајн игри во кој се натпреваруваат поедници и тимови. Во последно време, овој вид на забава достигна неверојатна популарност во целиот свет, па веќе се составени тимови кои имаат […]

покер
Вести

Со онлајн покер времето „лета“, а често имате и добивка!

Поради моменталната ситуација која владее со светот, поточно поради коронавирусот, многу луѓе седат дома и буквално се досадуваат. Фудбалските натпревари скоро секаде се одложени, па освен слот апарати немаме многу избор. Сепак ние пронајдовме едно […]

традиција
Анализа на натпревари

Мирен натпревар без многу голови!?

Денес од 21:30 во рамките на Премиер лигата од Јамајка се сретнуваат екипите на УВИ и Данбехолден. УВИ после изиграни 29 кола се наоѓа на претпоследната 11-та позиција со вкупно освоени 18 бода и учинок […]