Специјал тикет за натпреварот Шведска – Норвешка

специјал тикет

Денес од 20:45 во рамките на квалификациите за Еуро 2020 ќе се сретнат селекциите на Шведска и Норвешка.

И двете селекции се со големи амбиции за Европското првенство, но ова нема да биде лесен дуел.

Ние во Bet365 составивме специјал тикет за овој дуел, благодарение на Bet Builder избравме повеќе типови.

Вкупниот коефициент е 19, а нашиот избор е:

  • X-X
  • ГГ
  • Повеќе голови во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*