ТИП НА ДЕНОТ: (30.04.2019,20:45) ЊУПОРТ – ОЛДАМ

ЊУПОРТ ЗА ПЛЕЈ ОФ

Англија, Лига 2, 30.04.2019: Њупорт – Олдам ТИП 1

Резултат: 

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Њупорт и Олдам од рамките на англиската Лига 2. Њупорт доколку го победи овој заостанат натпревар ќе стигне до позиција во која ќе игра Плеј оф за едно ниво погоре, односно за Лига 1. Олдам е нешто полошо рангиран и тие се задоволни со фактот што обезбедија навремен опстанок. Наш предлог е победа за домаќинот, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.71.

УСПЕШНОСТ АПРИЛ: 19/29

ЊУПОРТ – ОЛДАМ 1
Регистрирај се за БОНУС во 1xBet ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*