Што се уплаќа денес? (30.04.2019)

што се уплаќа денес

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме дуел од финската лига на кој има интересен распоред на уплатата.

СЈК – КПВ – 1 @ 1.78

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 4.933 евра. За победа на СЈК уплатени се 4.484 евра, за реми 221 евро, додека за победа на КПВ уплатата изнесува само 227 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*