ТИП НА ДЕНОТ: (31.03.2019,17:30) ЛИВЕРПУЛ – ТОТЕНХЕМ

ДЕРБИ ВО ПРЕМИЕР ЛИГА

Англија, Премиер Лига, 31.03.2019: Ливерпул – Тотенхем ТИП Г.Г

Резултат: 2-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ливерпул и Тотенхем од рамките на англиската Премиер Лига. Ливерпул како што стојат работите грчевито ќе се бори за титулата до самиот крај, а освен тоа мора да победува на сите натпревари до крајот доколку сака да го земе пехарот. Тотенхем од друга страна е со една јасна и единствена цел, а тоа е пласман во ЛШ. Ниту едните, ниту другите не се за потценување, па затоа го избегнавме конечниот тип на овој дуел. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.75.

УСПЕШНОСТ МАРТ: 20/30

ЛИВЕРПУЛ – ТОТЕНХЕМ ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*