ТИП НА ДЕНОТ: (06.01.2019,16:15) СЕВИЉА – АТЛЕТИКО МАДРИД

тип на денот

ДЕРБИ НА КОЛОТО

Шпанија, Ла Лига, 05.01.2019: Севиља – Атлетико Мадрид ТИП Г.Г

Резултат: 1-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Севиља и Атлетико Мадрид од рамките на шпанската Ла Лига. Ова можеби е најинтересниот дуел во ова коло во Ла Лига. Севиља игра одлично, но момците на Чоло не смееме да ги потценеме во никој случај. И двете екипи се со големи амбиции за оваа сезона, па според тоа конечниот тип е тешко да се погоди. Наш предлог е гол-гол, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.95.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 4/6

СЕВИЉА – АТЛЕТИКО МАДРИД ГГ
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*