Тикет на денот (среда, 26.12.2018)

тикет на денот

Ден после католички Божиќ и фул понуда од одредени лиги. За денес решивме да ви претставиме супер дабл со одличен коефициент.

Брајтон – Арсенал – 2/2 @ 2.50 во 1xBet

Брајтон оваа година нема со што да се пофали и нема преголеми амбиции. Во последните три кола успеа да запише исто толку и порази, а тоа резултираше со пад на табелата. Арсенал пак се одлични и претставуваат супер партии. Главната цел на гостите е пласман во ЛШ, а Брајтон е одлична шанса за подобрување на позицијата на овој тим. Очекуваме доминација на гостите и победа уште во првото полувреме.
Регистрирај се на 1XBET

Вотфорд – Челзи – 2/2 @ 2.50 во Bet365

Фудбалерите на Вотфорд се амбициозни оваа сезона и се наоѓаат на 7-та позиција, но сепак немаат кој знае колкави шанси за европско натпреварварување. Од друга страна Челзи играше стабилно, но во последните неколку кола врза два порази, а тоа не им дојде баш најдобро. Овде очекуваме оправдување за грешките и победа уште во првото полувреме.
Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 6.25

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*