Тикет на денот (понеделник, 17.12.2018)

тикет на денот

Зад нас оставивиме уште еден добитен викенд, а сите што не успеаа да заработат, понеделникот е одлична прилика за тоа.

Легница – Лехија – Г.Г @ 1.80 во 1xBet

Тешко искушение ја очекува Лехија кај Легница. Домаќинот иако е на 14-то место, тие во претходтни три натпревари издвоија триумф. Лехија го помина дербито со Легија, па половично се задоволни, не изгубија, а пропуштија шанса за победа. Ве советуваме да се обидете за овој натпревар со типот гол-гол.
Регистрирај се на 1XBET

Фенербахче – Ерзурум – Т12+ @ 1.51 во Bet365

Дали има крај на лошата серија од Фенербхаче? Веруваме дека има, бидејќи, полошо од ова не може. Истанбулскиот великан е на претпоследно место во зоната на испаѓање, а друштвото му е со ист број голови.  Фенербахче последно во првенството славеше пред повеќе од месец дена, а во четвртокот беше поразен и во Словачка. Ерзурум врза два порази и ќе се обиде да ја искористи кризата на домаќините, но најмалку што очекуваме од домаќинот е да постигне два гола.
Регистрирај се на Bet365

Валенсијен – Мец – 0-2 @ 1.85 во Coinbet24

Во последниот натпревар од 18-то коло на француската Лига 2, водечкиот Мец доаѓа кај Валенсијен.  Домаќинот е без победа на последните три натпревари, на кој постигнаа само еден гол. Мец после малата криза повторно е силен и во последните четири кола зедоа 10 бода. Од победа за гостинот, нас посигурен тип ни е 0-2 гола на цел натпревар.
Регистрирај се на Coinbet24

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 5.03

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*