Тикет на денот (сабота, 10.02.2018)

Нашата редакција и денес ќе ви помогне во изборот на натпреварите со предлог „тикет на денот“.

СПАЛ – Милан 2 (1.9)

Милан е во одлична форма во полседно време и игра многу подобро под водство на Гатузо. Шест натпревари е без пораз, а минатото коло против Удинезе на несреќен начин испушти два бода. СПАЛ се бори за опстанок, но тешко дека ќе стигне до бодови против гигантот.

Победа на Милан @1.90 во Unibet
Регистрирај се на Unibet

Борусија Дортмунд – Хамбургер 1 (1.39)

„Милионерите“ после сите турбуленции минатото коло им се вратија на победите, а денес се голем фаворит против Хамбургер. Батшуаи одлично се вклопи во тимот и сметаме дека гостите немаат никакви шанси на овој меч.

Победа на Борусија Дортмунд @1.39 во 10Bet
Регистрирај се на 10Bet

Наполи – Лацио 3+ (1.74)

Дерби на колото во Серија А. Домаќинот е пред императив победа после победата на Јувентус, но сигурно нема да биде лесно против Лацио кој е одличен сезонава. Очекуваме ефикасен натпревар со многу голови.

Повеќе од 2,5 гола @1.74 во Unibet
Регистрирај се на Unibet

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.60

1 Trackback / Pingback

  1. Тикет на денот (недела, 11.02.2018) – Kladenje.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*